Филтри -

Рото брани John Deere

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Рото брани John Deere

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.738 €
Простор помеѓу редови 85 мм Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.300 US$ EUR ≈ 11.510 €
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.019 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.880 €
Простор помеѓу редови 87 мм Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 9.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.826 €
Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.230 €
Простор помеѓу редови 95 мм Потребна сила на трактор 105 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.492 €
Година Тип Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.428 €
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.211 €
Година 2020 Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м.Прилуки
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.492 €
Година Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Летичів
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.492 €
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, Pyriatyn
Контактирајте го продавачот
4.800 US$ EUR ≈ 4.492 €
Број на редови 104 Простор помеѓу редови 85 мм
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Летичів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
13.200 US$ EUR ≈ 12.350 €
Број на редови 104 Простор помеѓу редови 85 мм Потребна сила на трактор 85 кс Работна брзина 18 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 6.19 м
Украина, Ozërna
Контактирајте го продавачот
13.400 US$ EUR ≈ 12.540 €
Број на редови 104 Простор помеѓу редови 85 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
13.100 US$ EUR ≈ 12.260 €
Број на редови 104 Потребна сила на трактор 90 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Сарата
Контактирајте го продавачот
4.700 US$ EUR ≈ 4.398 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Тип Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
3.200 US$ EUR ≈ 2.995 €
Година 2000 Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 6.363 €
Година 2015 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Украина, м.Прилуки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Безуглівка
рото брана John Deere 400 рото брана John Deere 400 рото брана John Deere 400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип за трактор Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Простор помеѓу редови 100 мм Длабочина на обработка 70 мм Капацитет 36 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Тип Ширина на опфаќање 18 м
Украина, м.Дніпро
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи