Филтри -

Рото фрези

Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

286 огласа: Рото фрези

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 1.25 м Потребна сила на трактор
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
6.220 € PLN 27.200 PLN
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Потребна сила на трактор 170 кс
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Steenbergen
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 115ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.545 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 1.1 м Потребна сила на трактор 20 кс
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV рото фреза Zeppelin GAMA LIGERA 105ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.518 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV рото фреза Zeppelin  LIGERA 125ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.573 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 1.2 м Потребна сила на трактор 20 кс
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA рото фреза Zeppelin  95ZV GAMA LIGERA
3
Контактирајте го продавачот
1.450 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV рото фреза Zeppelin  GAMA LIGERA 135ZV
3
Контактирајте го продавачот
1.590 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
2.104 € PLN 9.200 PLN
Длабочина на обработка 120 мм
Година 2024 Ширина на опфаќање 2 м Потребна сила на трактор 75 кс
Полска, Węgrów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
аукција 50 €
Година 2017 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Sittard
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 2012 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор 250 кс
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
41.570 € GBP 35.000 GBP
Година 2018 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
аукција 50 €
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Edam
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Agronetto
нови рото фреза U 140 нови рото фреза U 140 нови рото фреза U 140
3
Контактирајте го продавачот
4.033 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.4 м Потребна сила на трактор
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
аукција 26,81 € DKK 200 DKK
Година 2017 Ширина на опфаќање 1.55 м Потребна сила на трактор
Данска, Tølløse
нови рото фреза Agrator grondfrees 2800mm нови рото фреза Agrator grondfrees 2800mm
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 2.1 м Потребна сила на трактор
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 25 мм
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Goudriaan
рото фреза Spitmachine
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
аукција 348,50 € DKK 2.600 DKK
Година 2004 Ширина на опфаќање 4000 м Потребна сила на трактор
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
3.516 € PLN 15.380 PLN
Година 2022 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Полска, Załuski
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2009 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Франција, Hardifort
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Година 2014 Ширина на опфаќање 4 м Потребна сила на трактор
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 286 огласа
Прикажи