Филтри -

Рото фрези Maschio

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

22 огласа: Рото фрези Maschio

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
рото фреза Maschio W145 рото фреза Maschio W145 рото фреза Maschio W145
3
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање 1.45 м Потребна сила на трактор
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.8 м Потребна сила на трактор
Германија, Bockel - Gyhum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање 2.8 м Потребна сила на трактор
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање 2.8 м Потребна сила на трактор
Австрија, Markt Hartmannsdorf
рото фреза Maschio Aqila Rapido рото фреза Maschio Aqila Rapido
2
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2019 Ширина на опфаќање 6 м Потребна сила на трактор
Австрија, Markt Hartmannsdorf
рото фреза Maschio AKPIL FRESA 25 XL
1
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2020 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Töging
нови рото фреза Maschio A 180 нови рото фреза Maschio A 180 нови рото фреза Maschio A 180
3
Контактирајте го продавачот
2.689 €
Година 2024 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
1.250 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Година 2023 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.850 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 2.5 м Потребна сила на трактор
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 2.8 м Потребна сила на трактор
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Година 2022 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Германија, Bockel - Gyhum
рото фреза Maschio DC 3000 рото фреза Maschio DC 3000 рото фреза Maschio DC 3000
3
Контактирајте го продавачот
9.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Helmond
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање Потребна сила на трактор
Холандија, Helmond
Контактирајте го продавачот
3.859 € Без ДДВ
Длабочина на обработка 200 мм
Година Ширина на опфаќање 1.8 м Потребна сила на трактор
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Година 2003 Ширина на опфаќање 2.5 м Потребна сила на трактор
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
нови рото фреза Maschio U 140 нови рото фреза Maschio U 140 нови рото фреза Maschio U 140
3
Контактирајте го продавачот
4.033 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.4 м Потребна сила на трактор
Германија, Gross-Umstadt
нови рото фреза Maschio L 125 нови рото фреза Maschio L 125 нови рото фреза Maschio L 125
3
Контактирајте го продавачот
2.394 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 1.25 м Потребна сила на трактор
Германија, Gross-Umstadt
рото фреза Maschio Bodenfräse U 205 рото фреза Maschio Bodenfräse U 205 рото фреза Maschio Bodenfräse U 205
3
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Година 2020 Ширина на опфаќање 2.05 м Потребна сила на трактор
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.8 м Потребна сила на трактор 130 кс
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
8.550 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.8 м Потребна сила на трактор 130 кс
Германија, Bockel - Gyhum
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи