Филтри -

Самоодни мулчери

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Самоодни мулчери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Евро
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 4000 ха/час
Година 2021 Сила Евро
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.7 м Потребна сила на трактор 55 кс Работни часови 2200 ха/час
Година 01/2015 Сила Евро
Литванија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3.52 м Работна брзина 20 км/ч Потребна сила на трактор 49 кс Работни часови 3430 ха/час
Година 01/2010 Сила Евро
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 4000 ха/час
Година 2021 Сила Евро
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Сила Евро
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 4800 ха/час
Година 2021 Сила Евро
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови 4000 ха/час
Година 2021 Сила Евро
Полска, Пшемысль
Контактирајте го продавачот
77.130 € SEK 899.000 SEK
Ширина на опфаќање 1.8 м
Година 2019 Сила Евро
Шведска, Jämtland
ATS Sweden AB
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Година 2009 Сила Евро
Финска, Kilpua
Контактирајте го продавачот
520.000 US$ EUR ≈ 479.500 €
Работни часови 4845 ха/час
Година 2021 Сила Евро
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Година 2018 Сила Евро
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Работни часови 321 ха/час
Година 2021 Сила Евро
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Ширина на опфаќање 1.3 м
Година 2017 Сила Евро
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Сила Евро
Германија, Forchheim
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Сила Евро
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Ширина на опфаќање 1.4 м
Година 2024 Сила Евро
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Година 2012 Сила Евро
Романија, Borș
самоодни мулчер PrimeTech PT-400 самоодни мулчер PrimeTech PT-400 самоодни мулчер PrimeTech PT-400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
самоодни мулчер PT-600 самоодни мулчер PT-600 самоодни мулчер PT-600
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
самоодни мулчер PT-475 самоодни мулчер PT-475 самоодни мулчер PT-475
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 2015 Сила Евро
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година 2012 Сила Евро
Романија, Borș
самоодни мулчер  PrimeTech PT-175 самоодни мулчер  PrimeTech PT-175 самоодни мулчер  PrimeTech PT-175
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 6.5 км/ч
Година Сила Евро
Украина, м. Бровари
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се