Филтри -

Самоодни прскалки

Резултати од пребарување: 735 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

735 огласа: Самоодни прскалки, самоодни распрскувач

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
160.605 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 98 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 1998 Километража 6000 м/ч Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
5 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
214.000 US$ EUR ≈ 200.300 €
Година Километража 3350 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 42 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Миколаїв
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.520 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2023 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Burkau
Контактирајте го продавачот
333.000 US$ EUR ≈ 311.600 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 22 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.790 €
Капацитет 759 л/мин Капацитет на резервоар 4540 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2006 Километража 8540 м/ч Сила
Украина, с. Степове
самоодна прскалка Challenger Rogator 1074 самоодна прскалка Challenger Rogator 1074 самоодна прскалка Challenger Rogator 1074
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 35 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 93.580 €
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.640 €
Капацитет на резервоар 3028 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2005 Километража 5089 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.640 €
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
139.900 US$ EUR ≈ 130.900 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
165.000 US$ EUR ≈ 154.400 €
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2650 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 149.700 €
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 4000 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 149.700 €
Година 2013 Километража 2700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 163.800 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 4800 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Васильківський р-он
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.510 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 20 км/ч
Година 03/2014 Километража 4080 м/ч Сила
Украина, с. Великая Александровка
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Капацитет 282 л/мин Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1999 Километража Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 735 огласа
Прикажи