Филтри -

Самоодни прскалки Berthoud

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Самоодни прскалки Berthoud

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 32 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 4031 м/ч Сила
Украина, смт. Чабаны
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Година 2000 Километража 3149 м/ч Сила
Франција, Aurice
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Khatki
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Капацитет на резервоар 5200 л
Година 2023 Километража Сила
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
самоодна прскалка Berthoud RAPTOR 5240 самоодна прскалка Berthoud RAPTOR 5240
2
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
34.600 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2004 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Капацитет на резервоар 2000 л
Година 1996 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2020 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
99.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 4028 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
34.010 € PLN 145.000 PLN
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2006 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
11.409 €
Година 2004 Километража Сила
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
139.900 US$ EUR ≈ 128.900 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2011 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Капацитет на резервоар 2600 л
Година 2005 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 2000 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Капацитет на резервоар 4000 л Работна брзина 25 км/ч
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Капацитет на резервоар 3700 л
Година 2008 Километража Сила
Франција, Fr-80700 Roye
самоодна прскалка Berthoud
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2004 Километража 4400 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 550 л/мин Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 1046 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Капацитет на резервоар 3200 л
Година 1998 Километража Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Контактирајте го продавачот
83.980 € PLN 358.000 PLN
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 30 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 5368 м/ч Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Капацитет на резервоар 1600 л
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-55100 Verdun
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи