Филтри -

Самоодни прскалки Case IH

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

19 огласа: Самоодни прскалки Case IH

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
140.000 US$ EUR ≈ 128.100 €
Капацитет на резервоар 4520 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража 7597 м/ч Сила
Украина, Фастовский район, Глеваха
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.450 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2014 Километража 8700 м/ч Сила
Украина, Варва
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 36.6 м
Година 2012 Километража 3600 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
112.500 US$ EUR ≈ 102.900 €
Година 2011 Километража 12184 м/ч Сила
Украина, Левків
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 37.510 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража 15000 м/ч Сила
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 145.500 €
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 2280 м/ч Сила
САД, Небраска
Контактирајте го продавачот
429.000 US$ EUR ≈ 392.500 €
Евро Euro 3 Капацитет 10 ха/час Капацитет на резервоар 4545 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 48 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
333.000 US$ EUR ≈ 304.700 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 22 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.200 €
Евро Euro 2 Капацитет 70 ха/час Капацитет на резервоар 3875 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 22 км/ч
Година 2012 Километража 5288 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
369.000 US$ EUR ≈ 337.600 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
138.500 US$ EUR ≈ 126.700 €
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2011 Километража 4470 м/ч Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.620 €
Капацитет 30 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27.4 м Работна брзина 16 км/ч
Година 2006 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 250200 ха/час Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2010 Километража 12000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
60.630 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 3785 л Ширина на опфаќање 30.5 м
Година 2013 Километража 3056 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.960 €
Година 2007 Километража Сила
Украина, Lutsk
самоодна прскалка Case IH 3330 Patriot  КЛИРЕНС 1.5 М.!!! самоодна прскалка Case IH 3330 Patriot  КЛИРЕНС 1.5 М.!!!
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2011 Километража 10500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
самоодна прскалка Case IH PATRIOT 3230 КЛИРЕНС 1.80!!! самоодна прскалка Case IH PATRIOT 3230 КЛИРЕНС 1.80!!! самоодна прскалка Case IH PATRIOT 3230 КЛИРЕНС 1.80!!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Капацитет на резервоар 3870 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 6950 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.980 €
Капацитет 300 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 16 км/ч
Година 2006 Километража 5800 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи