Филтри -

Самоодни прскалки Dammann

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Самоодни прскалки Dammann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2003 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
24.369 €
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 360 м
Година 2018 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Капацитет на резервоар 5000 л
Година 1995 Километража Сила
Австрија, At-7123 Mönchhof
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
30.990 €
Година 1998 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Капацитет на резервоар 6 л
Година 2016 Километража 2759 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Година 2016 Километража 2759 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.870 € PLN 151.000 PLN
Година 1996 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Капацитет на резервоар 5800 л
Година 2005 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
самоодна прскалка Dammann ANPA 8027 самоодна прскалка Dammann ANPA 8027
2
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Капацитет на резервоар 8000 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
24.369 €
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се