Филтри -

Самоодни прскалки Hardi

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Самоодни прскалки Hardi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 6600 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2006 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Година Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 161.200 €
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 05/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
180.000 US$ EUR ≈ 165.800 €
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 05/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Васильківський р-он
Контактирајте го продавачот
66.050 €
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
66.050 €
Капацитет на резервоар 7 л
Година 2017 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.220 € PLN 99.000 PLN
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 12 км/ч
Година 2005 Километража Сила
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
16.372 €
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 1997 Километража Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
11.554 €
Капацитет на резервоар 2800 л
Година 2007 Километража Сила
Германија, De-08393 Meerane
Контактирајте го продавачот
23.451 €
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2008 Километража Сила
Германија, Hamburg
самоодна прскалка Hardi Commander 2800 самоодна прскалка Hardi Commander 2800 самоодна прскалка Hardi Commander 2800
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Капацитет на резервоар 2800 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Kunde
самоодна прскалка Hardi 4100 TWIN FORCE - GPS - 24 M - 2008 ROK
1
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
самоодна прскалка Hardi commander 2800 самоодна прскалка Hardi commander 2800 самоодна прскалка Hardi commander 2800
3
Контактирајте го продавачот
14.705 €
Капацитет на резервоар 2800 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2000 Километража Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
15.486 €
Капацитет на резервоар 1000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2014 Километража Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
23.451 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 2.1 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.916 €
Година 2023 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
125.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2018 Километража 2287 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Капацитет на резервоар 1200 л
Година 2014 Километража Сила
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Капацитет на резервоар 2800 л
Година 2002 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 1986 Километража Сила
Норвешка, Oppland
Контактирајте го продавачот
102.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи