Филтри -

Самоодни прскалки Tecnoma

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Самоодни прскалки Tecnoma

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2006 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2002 Километража 6800 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Капацитет на резервоар 4300 л
Година 2008 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
8.235 €
Капацитет на резервоар 3 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Капацитет на резервоар 3000 л
Година 2008 Километража Сила
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2011 Километража 6500 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
1.100.000 US$ EUR ≈ 1.014.000 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 1998 Километража Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 32 м
Година 2016 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2016 Километража 2790 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3400 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
168.500 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 1998 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 1997 Километража 4400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2008 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.450 €
Капацитет на резервоар 4200 л
Година 2011 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Капацитет на резервоар 3300 л
Година 2009 Километража Сила
Франција, Fr-80700 Roye
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Капацитет на резервоар 1000 л
Година 2007 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Капацитет на резервоар 3100 л
Година 2008 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
43.483 €
Ширина на опфаќање 30 м
Година 2012 Километража 4911 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2007 Километража 7400 м/ч Сила
Белгија, Gembloux
Контактирајте го продавачот
35.020 € PLN 149.000 PLN
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража 4680 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
57.580 € PLN 245.000 PLN
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2015 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи