Филтри -

Секачи за маслена репка Biso

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Секачи за маслена репка Biso

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva

Other makes in the section "Секачи за маслена репка"

Контактирајте го продавачот
3.484 € UAH 154.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
8.595 € UAH 379.900 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
3.122 € UAH 138.000 UAH
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
секач за маслена репка John Deere Profi секач за маслена репка John Deere Profi секач за маслена репка John Deere Profi
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.058 € UAH 267.800 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 30 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
848,40 € UAH 37.500 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 20 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
4.050 € UAH 179.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 30 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м. Дніпро
Контактирајте го продавачот
2.964 € UAH 131.000 UAH
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 35 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
5.271 € UAH 233.000 UAH
Работна брзина 8 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
5.068 € UAH 224.000 UAH
Работна брзина 12 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
6.765 € UAH 299.000 UAH
Работна брзина 10 км/ч
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
8.235 € UAH 364.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.7 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
10.930 € UAH 483.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.640 € UAH 514.500 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
9.740 € UAH 430.500 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.421 € UAH 328.000 UAH
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
8.869 € UAH 392.000 UAH
Година Километража Ширина на опфаќање 9.1 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
11.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
5.464 € UAH 241.500 UAH
Работна брзина 10 км/ч Транспортна брзина 30 км/ч
Година 02/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2024 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м. Київ
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи