Филтри -

Сенопревртувачи

Резултати од пребарување: 1095 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1095 огласа: Сенопревртувачи, превртувачи на сено

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
5.001 € PLN 21.870 PLN
Број на ротори 4 Работна брзина 20 км/ч Капацитет 2.6 ха/час Потребна сила на трактор 65 кс
Година 08/2022 Километража Ширина на опфаќање 225 м
Полска, Odolanów
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Olfen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.419 € SEK 16.000 SEK
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Tenhult
Контактирајте го продавачот
6.680 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
16.722 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.924 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, De-54636 Rittersdorf
Контактирајте го продавачот
1.578 € PLN 6.900 PLN
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
1.806 € PLN 7.900 PLN
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
1.715 € PLN 7.500 PLN
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
948,90 € PLN 4.150 PLN
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 88,71 € SEK 1.000 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Linghed
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
18.403 €
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
10.200 € Без ДДВ
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8.8 м
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14.7 м
Германија, Bad Freienwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Gützkow
Контактирајте го продавачот
аукција 53,62 € DKK 400 DKK
Година Километража Ширина на опфаќање 3300 м
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Benschop
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
8.350 €
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Година Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, 49757 Werlte
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1095 огласа
Прикажи