Филтри -

Силажни комбајни Claas

Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

215 огласа: Силажни комбајни Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 1996 Километража 3886 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Година 1998 Километража Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 1999 Километража 3522 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Година 2010 Километража 4495 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor силажен комбајн Claas jaguar 940 e5 bj 21 736 std nirsensor
2
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 737 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 950 e5
1
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.640 €
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
410.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 1050 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 1567 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 5190 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
119.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5584 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
124.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
139.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3769 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 5040 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 3772 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.910 €
Година 1997 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 196 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
142.857 €
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 6238 м/ч Сила
Германија, Ankum
Контактирајте го продавачот
392.000 €
Година 2023 Километража 248 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
330.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 1892 м/ч Сила
Германија, Langenau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 215 огласа
Прикажи