Филтри -

Силажни комбајни Claas од Словенија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Силажни комбајни Claas од Словенија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1085 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1860 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 543 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 25 км/ч
Година 2021 Километража 767 м/ч Сила
Словенија

Други марки во делот "Силажни комбајни од Словенија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 2370 м/ч Сила
Словенија
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи