Филтри -

Силажни комбајни Claas од Унгарија

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Силажни комбајни Claas од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Силажни комбајни од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
374.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 147 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
262.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 630 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 4448 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2019 Километража 1475 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
282.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи