Филтри -

Силажни комбајни Fendt од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Силажни комбајни Fendt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
65.210 € PLN 279.000 PLN
Година 2012 Километража 832 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Број на редови 10
Година 2015 Километража 1544 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 1761 м/ч Сила
Германија, De-27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
249.500 €
Година 2019 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
143.500 €
Број на редови 12
Година 2019 Километража 1935 м/ч Сила
Германија, Gnutz
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2014 Километража 2790 м/ч Сила
Германија, Meppen
силажен комбајн Fendt 8300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
105.042 €
Година 2012 Километража 288 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
196.500 €
Година 2017 Километража 1180 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 320 м/ч Сила
Германија, Gnutz
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Година 2015 Километража 2431 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
силажен комбајн Fendt KATANA 850
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 248 м/ч Сила
Германија, Dörpen
Контактирајте го продавачот
80.700 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2012 Километража 2980 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 32 м/ч Сила
Германија, Melle
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2150 м/ч Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи