Филтри -

Силажни комбајни Gomselmash

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Силажни комбајни Gomselmash

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
силажен комбајн Gomselmash КСК 100А силажен комбајн Gomselmash КСК 100А
2
Контактирајте го продавачот
2.941 € UAH 130.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.430 €
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Hrodna
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.070 € BYN 10.900 BYN
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл

Other makes in the section "Силажни комбајни"

Контактирајте го продавачот
2.600 US$ EUR ≈ 2.395 €
Број на редови 1
Година Километража Сила
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
183.000 €
Година 2018 Километража 3175 м/ч Сила
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 1346 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
силажен комбајн Hezar Vpack | Tam Otomatik Silaj Paketlem Makinesi 25-40 Kg силажен комбајн Hezar Vpack | Tam Otomatik Silaj Paketlem Makinesi 25-40 Kg силажен комбајн Hezar Vpack | Tam Otomatik Silaj Paketlem Makinesi 25-40 Kg
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2200 м Број на редови 3 Капацитет 70 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 734 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 4486 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 20 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 4850 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
125.222 €
Број на редови 10
Година 2020 Километража 893 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 2220 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 8
Година 2014 Километража 5250 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн New Holland fr 550 силажен комбајн New Holland fr 550 силажен комбајн New Holland fr 550
3
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
290.000 €
Број на редови 10
Година 2018 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн Claas jaguar 950 e5
1
Контактирајте го продавачот
339.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 390 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
445.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 79 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
395.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Број на редови 10
Година 2023 Километража 292 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
99.999 US$ EUR ≈ 92.110 €
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Број на редови 12
Година 2007 Километража 2029 м/ч Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
1.200 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Redlham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи