Филтри -

Силажни комбајни Hezar

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Силажни комбајни Hezar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови силажен комбајн Hezar Vpack 25-50 Kg Tam Otomatik Silaj Paketleme Makinasi нови силажен комбајн Hezar Vpack 25-50 Kg Tam Otomatik Silaj Paketleme Makinasi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Турција
силажен комбајн Hezar Vpack | Tam Otomatik Silaj Paketlem Makinesi 25-40 Kg силажен комбајн Hezar Vpack | Tam Otomatik Silaj Paketlem Makinesi 25-40 Kg силажен комбајн Hezar Vpack | Tam Otomatik Silaj Paketlem Makinesi 25-40 Kg
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Турција
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester нови силажен комбајн Hezar Storm 2200 Forage Harvester
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2200 м Број на редови 3 Капацитет 70 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2023 Километража Сила
Турција

Other makes in the section "Силажни комбајни"

силажен комбајн John Deere 8500
1
Контактирајте го продавачот
215.800 €
Година 2021 Километража 890 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 1999 Километража 3522 м/ч Сила
Германија, Hamburg
силажен комбајн John Deere 8500
1
Контактирајте го продавачот
215.800 €
Година 2021 Километража 843 м/ч Сила
Германија, Sittensen
силажен комбајн Claas jaguar 850 e5
1
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
99.999 US$ EUR ≈ 92.220 €
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
59.381 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 4131 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 5820 м/ч Сила
Холандија, Wolphaartdijk
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Lutsk
силажен комбајн Krone Big X 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 5456 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
нови силажен комбајн Claas Jaguar 980 нови силажен комбајн Claas Jaguar 980 нови силажен комбајн Claas Jaguar 980
3
Контактирајте го продавачот
483.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2005 Километража Сила
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Број на редови 8
Година 2012 Километража 3335 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1655 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Број на редови 12
Година 2015 Километража 3817 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 1971 м/ч Сила
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Број на редови 10
Година 2017 Километража 3306 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Број на редови 10 Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
218.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1625 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
219.900 €
Година 2020 Километража 2324 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се