Филтри -

Силажни комбајни New Holland

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

46 огласа: Силажни комбајни New Holland

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 7.238 € DKK 54.000 DKK
Ширина на опфаќање 3.8 м
Година 2011 Километража 2313 м/ч Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.950 US$ EUR ≈ 56.100 €
Евро Euro 2
Година 2008 Километража 1247 м/ч Сила
Украина, Підгайці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 3386 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
силажен комбајн New Holland 525
1
Контактирајте го продавачот
3.293 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
силажен комбајн New Holland FX38
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година Километража 3560 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 40 км/ч
Година Километража 3883 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година Километража 3743 м/ч Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 62.730 € DKK 468.000 DKK
Година 2011 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
15.890 US$ EUR ≈ 14.870 €
Година Километража 2828 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Број на редови 8
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
силажен комбајн New Holland fr 550 силажен комбајн New Holland fr 550 силажен комбајн New Holland fr 550
3
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Година Километража 2800 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 460 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Број на редови 4
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Година 2010 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи