Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Силажни комбајни New Holland од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
силажен комбајн New Holland fr 550 силажен комбајн New Holland fr 550 силажен комбајн New Holland fr 550
3
Контактирајте го продавачот
255.000 €
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 460 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2009 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
61.000 €
Година 2010 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 8
Година 2021 Километража 880 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Година 2007 Километража 3467 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1537 м/ч Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Година 2021 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 6659 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1995 Километража 3007 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
269.835 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 313 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
299.669 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 167 м/ч Сила
Германија, De-84539 Ampfing
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Година 2019 Километража 1353 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Година 2019 Километража 1219 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2000 Километража 3140 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2007 Километража 2410 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Број на редови 12 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2015 Километража Сила
Германија, Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 8
Година 2015 Километража 2377 м/ч Сила
Германија, Alpen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи