Филтри -

Силажни комбајни New Holland од Полска

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Силажни комбајни New Holland од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
45,73 € PLN 200 PLN
Година Километража Сила
Полска, Zbuczyn

Други марки во делот "Силажни комбајни од Полска"

Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 196 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
116.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Брзина 40 км/ч
Година 2013 Километража 3540 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2302 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 3210 м/ч Сила
Полска, Srebrna Góra
Контактирајте го продавачот
205.600 € PLN 899.000 PLN
Број на редови 6 Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1530 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
112.000 € PLN 490.000 PLN
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм
Година 2010 Километража 3128 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
168.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
77.047 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8 Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 2863 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м Број на редови 6
Година 2011 Километража 3655 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
72.940 € PLN 319.000 PLN
Година 2007 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
63.340 € PLN 277.000 PLN
Година 2006 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
силажен комбајн Claas Jaguar 900 силажен комбајн Claas Jaguar 900 силажен комбајн Claas Jaguar 900
3
Контактирајте го продавачот
61.510 € PLN 269.000 PLN
Година 2004 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
169.200 € PLN 740.000 PLN
Година 2017 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 42 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Полска, Wierzbno
силажен комбајн Claas Jaguar 940 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Łask
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи