Филтри -

Слама култиватори

Резултати од пребарување: 401 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

401 огласа: Слама култиватори

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 2.25 м Број на редови
Германија, Schneverdingen
аукција 95,32 € SEK 1.100 SEK
Година 1981 Ширина на опфаќање 2.2 м Број на редови
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 91.000 PLN
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
23.270 € PLN 99.000 PLN
Година 2011 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
23.970 € PLN 102.000 PLN
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
18.570 € PLN 79.000 PLN
Година 2009 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
7.802 € PLN 33.200 PLN
Година 2001 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
5.452 € PLN 23.200 PLN
Година 2008 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Големина на гуми 550/60R22.5
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
5.300 US$ EUR ≈ 4.888 €
Година Ширина на опфаќање 2.6 м Број на редови
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
990 € Со вклучен ДДВ
Година 1996 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
19.800 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
22.015 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на редови
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2017 Ширина на опфаќање 9 м Број на редови
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на редови 4
Холандија, 's Gravenpolder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Холандија, Vriezenveen
слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK слама култиватор Farmet TURBULENT 500 - 2011 ROK
3
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 2011 Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2020 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Година 2010 Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Година 1990 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Redlham
слама култиватор Schmotzer Venterra 2k-8-75-AV5
1
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Германија, Grimma
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 401 огласа
Прикажи