Филтри -

Слама култиватори Agro-Masz

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Слама култиватори Agro-Masz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови
Контактирајте го продавачот
9.200 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на редови
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2024 Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
16.990 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
12.250 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
14.300 € Со вклучен ДДВ
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
нови слама култиватор Agro-Masz Agregat podorywkowy półzawieszany 3m
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Ширина на опфаќање 5 м Број на редови
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 4.2 м Број на редови
Полска, Jedwabne
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи