Филтри -

Слама култиватори Ferrari

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Слама култиватори Ferrari

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Број на редови

Други марки во делот "Слама култиватори"

Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Markt Hartmannsdorf
слама култиватор Köckerling Allrounder 600 слама култиватор Köckerling Allrounder 600 слама култиватор Köckerling Allrounder 600
3
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.654 € PLN 29.100 PLN
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Białystok
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
19.800 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Украина, Lutsk
нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 3,8m нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 3,8m
2
Контактирајте го продавачот
5.191 € PLN 22.700 PLN
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.8 м Број на редови
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 3,0m нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 3,0m
2
Контактирајте го продавачот
4.024 € PLN 17.600 PLN
Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 3,4m нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 3,4m
2
Контактирајте го продавачот
4.688 € PLN 20.500 PLN
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3.4 м Број на редови
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 2,6m нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 2,6m
2
Контактирајте го продавачот
3.704 € PLN 16.200 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.6 м Број на редови
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 1,8m нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 1,8m
2
Контактирајте го продавачот
3.133 € PLN 13.700 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 1.8 м Број на редови
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 2,2m нови слама култиватор Agro-Lift AP Raptor 2,2m
2
Контактирајте го продавачот
3.350 € PLN 14.650 PLN
Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 2.2 м Број на редови
Полска, Nowa Dąbia
нови слама култиватор N4255 Woelpoot - 3 tands нови слама култиватор N4255 Woelpoot - 3 tands нови слама култиватор N4255 Woelpoot - 3 tands
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Број на редови
Холандија, Goudriaan
слама култиватор Religieux слама култиватор Religieux слама култиватор Religieux
3
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2016 Ширина на опфаќање Број на редови
Романија, Culmea
аукција 239,50 € SEK 2.700 SEK
Година Ширина на опфаќање Број на редови 9
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
слама култиватор Horsch Tiger 4 AS
1
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Големина на гуми 400/60R15.5
Година 2021 Ширина на опфаќање 4 м Број на редови
Романија
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година 2016 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.690 €
Година Ширина на опфаќање 13 м Број на редови
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
12.990 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2015 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
16.420 € PLN 71.800 PLN
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Полска, Przedbórz, Łódzkie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.000 € Со вклучен ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
нови слама култиватор Inter-Tech BASP03 IT3.0
1
Контактирајте го продавачот
5.374 € PLN 23.500 PLN
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2024 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 3
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Ширина на опфаќање Број на редови
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
23.100 € Со вклучен ДДВ
Година 2024 Ширина на опфаќање Број на редови
Австрија, Herzogenburg
Контактирајте го продавачот
4.810 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање 6 м Број на редови 8
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи