Филтри -

Собирачи со валјаци

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

105 огласа: Собирачи со валјаци

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
собирач со валјаци John Deere 630 B
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bordelum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2020 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Турција, Konya
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
13.260 € PLN 58.000 PLN
Работна брзина 14 км/ч
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Ciechanów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
собирач со валјаци New Holland NEW HOLLAND 355 W собирач со валјаци New Holland NEW HOLLAND 355 W
2
Контактирајте го продавачот
2.550 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
13.025 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Westerstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.52 м
Германија, Jacobsdorf
нови собирач со валјаци Elibol 2024 нови собирач со валјаци Elibol 2024 нови собирач со валјаци Elibol 2024
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2024 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agronetto
нови собирач со валјаци Rostselmash Swa Pick-340/43
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Broekland
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови собирач со валјаци Çetinkayalar Tarım NCK-03 SM нови собирач со валјаци Çetinkayalar Tarım NCK-03 SM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 2 т/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи