Филтри -

Собирачи со валјаци Claas

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Собирачи со валјаци Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
собирач со валјаци Claas PU 300 HD
1
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
собирач со валјаци Claas PICK-UP 300
1
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.985 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 0/2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
2.577 € PLN 11.000 PLN
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
аукција 2.800 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Литванија, Telšiai
собирач со валјаци Claas PICK UP 300
1
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
собирач со валјаци Claas PU 300 HD PRO PREIS REDUZIERT !!!
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 250 м
Германија, Langenau
собирач со валјаци Claas PU 300 HD
1
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Meppen
собирач со валјаци Claas PU 300 HD
1
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Wierzbno
собирач со валјаци Claas PU 300 Pro T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи