Филтри -

Сушењи жито

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

38 огласа: Сушењи жито, сушилници за зрно

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет 6 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
62.360 € UAH 2.725.000 UAH
Капацитет 10 т/ч Капацитет на резервоар 15.8 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.460 € UAH 1.200.000 UAH
Капацитет 20 т/ч Капацитет на резервоар 20 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
45.770 € UAH 2.000.000 UAH
Капацитет 10 т/ч Капацитет на резервоар 10 м³
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.720 €
Капацитет на резервоар 15 м³
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.200 €
Капацитет на резервоар 36 м³
Година 2014 Километража 750 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Капацитет 17.3 т/ч Капацитет на резервоар 25 м³
Година Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Капацитет 2.08 т/ч Капацитет на резервоар 6 м³
Година 10/2023 Километража Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
91.530 € UAH 4.000.000 UAH
Капацитет 50 т/ч Капацитет на резервоар 68 м³
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.450 €
Капацитет 5 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Малківка
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Година Километража Сила
Украина, м.Прилуки
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 2230 м/ч Сила
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Година 01/1999 Километража 1200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.733 € SEK 20.000 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Hedemora
нови сушење жито Зерносушилка карусельная универсальная СКУ-10 нови сушење жито Зерносушилка карусельная универсальная СКУ-10 нови сушење жито Зерносушилка карусельная универсальная СКУ-10
3
Контактирајте го продавачот
46.090 € BYN 164.000 BYN
Капацитет -10 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Норвешка, Vestfold Og Telemark
сушење жито Sukup SUKUP TС2012E сушење жито Sukup SUKUP TС2012E
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
59.000 US$ EUR ≈ 54.410 €
Капацитет 200 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1968 Километража Сила
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 52.570 €
Капацитет 20 т/ч Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2015 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
нови сушење жито От 750 кВт до 5000 кВт нови сушење жито От 750 кВт до 5000 кВт нови сушење жито От 750 кВт до 5000 кВт
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.970 € UAH 960.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Ярмолинці
Контактирајте го продавачот
62.930 € UAH 2.750.000 UAH
Капацитет 12 т/ч
Година Километража Сила
Украина, Ярмолинці
Контактирајте го продавачот
аукција 25.200 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 60.870 €
Капацитет 4.1 т/ч
Година 2019 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
1.990 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи