Филтри -

Течни ѓубриво засилувачи

Резултати од пребарување: 599 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

599 огласа: Течни ѓубриво засилувачи

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Сила Зафатнина
Контактирајте го продавачот
38.250 €
Година 2005 Сила Зафатнина 14800 м³
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Година 2009 Сила Зафатнина 20 м³
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Ширина на опфаќање 182124 м
Година 2013 Сила Зафатнина 20000 м³
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 2013 Сила Зафатнина
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Ширина на опфаќање 15 м
Година 2019 Сила Зафатнина
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
249.000 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Ширина на опфаќање 21 м
Година 2023 Сила Зафатнина
Германија, Wölfersheim-Berstadt
Контактирајте го продавачот
114.500 €
Година 2024 Сила Зафатнина
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
126.900 €
Суспензија пневматски/пневматски Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Сила Зафатнина 18.3 м³
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
48.500 €
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2016 Сила Зафатнина
Германија, Liebenwalde
течно ѓубриво засилувач Garant Kotte FSR FRONTSAUGRÜSSEL NW 200 течно ѓубриво засилувач Garant Kotte FSR FRONTSAUGRÜSSEL NW 200 течно ѓубриво засилувач Garant Kotte FSR FRONTSAUGRÜSSEL NW 200
3
Контактирајте го продавачот
15.890 €
Година 2022 Сила Зафатнина
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2012 Сила Зафатнина
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
течно ѓубриво засилувач up 10,5
1
Контактирајте го продавачот
24.770 €
Година 2022 Сила Зафатнина
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Година 1982 Сила Зафатнина 10 м³
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
123.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 5.2 м
Година 2023 Сила Зафатнина
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Сила Зафатнина
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
9.400 € PLN 40.000 PLN
Година Сила Зафатнина
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
22.330 € PLN 95.000 PLN
Година 1993 Сила Зафатнина
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
3.878 € PLN 16.500 PLN
Година 2005 Сила Зафатнина
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
25.850 € PLN 110.000 PLN
Година 2003 Сила Зафатнина 18 м³
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Ширина на опфаќање 24 м Работни часови 3142 м/ч
Година 2020 Сила Зафатнина 18000 м³
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.083 €
Година 2024 Сила Зафатнина 5000 м³
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
67.400 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 9 км/ч Длабочина на обработка 8 мм
Година Сила Зафатнина 3000 м³
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
141.138 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 16 м Капацитет 16 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 9 км/ч Длабочина на обработка 8 мм
Година Сила Зафатнина 5000 м³
Украина, Bila Tserkva
нови течно ѓубриво засилувач KWD АПІ-12 CULTAN нови течно ѓубриво засилувач KWD АПІ-12 CULTAN
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
109.908 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 9 км/ч Длабочина на обработка 8 мм
Година Сила Зафатнина 5000 м³
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
77.800 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 11.2 м Капацитет 11 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 9 км/ч Длабочина на обработка 80 мм
Година Сила Зафатнина 3000 м³
Украина, Bila Tserkva
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 599 огласа
Прикажи