Филтри -

Товарни колички за житни зрна

Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

127 огласа: Товарни колички за житни зрна

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 150 т/ч
Година 2023 Носивост Суспензија
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 70.410 €
Потребна сила на трактор 230 кс Зафатнина 40.5 м³ Висина за истовар 4.14 м
Година 2021 Носивост Суспензија
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 23 м³ Висина за истовар 4.1 м
Година Носивост Суспензија
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.440 €
Зафатнина 30 м³
Година 2014 Носивост Суспензија
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
14.170 € UAH 600.000 UAH
Година 2015 Носивост Суспензија
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
16.530 € UAH 700.000 UAH
Година 2019 Носивост Суспензија
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
79.500 €
Зафатнина 38000 м³
Година 2020 Носивост 38000 кг Суспензија
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 79.800 €
Зафатнина 34 м³ Висина за истовар 4.6 м
Година 08/2014 Носивост Суспензија
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
39.060 € UAH 1.654.000 UAH
Потребна сила на трактор 180 кс Зафатнина 30 м³
Година 03/2024 Носивост 24000 кг Суспензија хидраулично
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
47.520 € UAH 2.012.000 UAH
Потребна сила на трактор 250 кс Зафатнина 40 м³
Година 02/2024 Носивост 32000 кг Суспензија
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Суспензија
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 120 кс Зафатнина 16 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2021 Носивост 11250 кг Суспензија пружина/пружина
Украина
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Година 2010 Носивост Суспензија
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост Суспензија
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
69.070 € GBP 59.000 GBP
Година Носивост Суспензија
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
41.820 € UAH 1.771.000 UAH
Потребна сила на трактор 150 кс Зафатнина 30 м³
Година 03/2024 Носивост 24500 кг Суспензија
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 150 кс Зафатнина 30 м³
Година 2020 Носивост Суспензија
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 150 т/ч
Година 2022 Носивост Суспензија
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Суспензија
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 150 кс Зафатнина 30 м³
Година Носивост Суспензија хидраулично
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Зафатнина 3.5 м³
Година Носивост Суспензија
Белгија, Doische
Контактирајте го продавачот
41.820 € UAH 1.771.000 UAH
Потребна сила на трактор 150 кс Зафатнина 30 м³
Година 03/2024 Носивост 24500 кг Суспензија
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
33.910 € UAH 1.436.000 UAH
Потребна сила на трактор 180 кс Зафатнина 30 м³
Година 03/2024 Носивост 26000 кг Суспензија
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
25.310 € UAH 1.072.000 UAH
Потребна сила на трактор 120 кс Зафатнина 22 м³
Година 03/2024 Носивост 17000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
6.570 US$ EUR ≈ 6.168 €
Година 2010 Носивост Суспензија
Аргентина, San Francisco
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 127 огласа
Прикажи
Претплати се