Филтри -

Трактори гасеничари Case IH

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Трактори гасеничари Case IH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.330 €
Година 2013 Километража 9929 м/ч Сила
Украина, Kozova
Контактирајте го продавачот
178.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 8094 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2815 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2295 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 5100 м/ч Сила
Романија, Pitești
Контактирајте го продавачот
134.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Полска, Bratoszewice
трактор гасеничар Case IH Quadtrac 600 трактор гасеничар Case IH Quadtrac 600 трактор гасеничар Case IH Quadtrac 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 5300 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Година 2016 Километража 6900 м/ч Сила
Германија, Kunde
нови трактор гасеничар Case IH Quadtrac 580 нови трактор гасеничар Case IH Quadtrac 580
2
Контактирајте го продавачот
660.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 9800 кг Евро Euro 5 Брзина 40 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 10800 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.330 €
Година 2013 Километража 7104 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.890 €
Година 2013 Километража 9589 м/ч Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
70.110 € PLN 299.000 PLN
Брзина 40 км/ч
Година 2006 Километража 8600 м/ч Сила
Полска, PAKOSŁAWICE
нови трактор гасеничар Case IH QUADTRAC 470
1
Контактирајте го продавачот
385.000 US$ EUR ≈ 355.000 €
Евро Euro 6 ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража Сила
Kanada, Canada
нови трактор гасеничар Case IH QUADTRAC AFSC 470
1
Контактирајте го продавачот
385.000 US$ EUR ≈ 355.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
нови трактор гасеничар Case IH Quadtrac 470
1
Контактирајте го продавачот
385.000 US$ EUR ≈ 355.000 €
ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража Сила
Kanada, Canada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Lintrup
трактор гасеничар Case IH STX 440
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 16069 м/ч Сила
Украина, Держів
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.160 €
Година 2013 Километража 10373 м/ч Сила
Украина, Беримівці
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.490 €
Година 2013 Километража 7553 км Сила
Украина, Kozova
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.490 €
Година 2013 Километража 8088 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
93.550 € PLN 399.000 PLN
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 12000 м/ч Сила
Романија, Botoșani
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се