Филтри -

Трактори Challenger

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Трактори Challenger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
трактор гасеничар Challenger  775 E - 2016 - 4.765 h - GPS - WOM - PNEUMATYKA трактор гасеничар Challenger  775 E - 2016 - 4.765 h - GPS - WOM - PNEUMATYKA трактор гасеничар Challenger  775 E - 2016 - 4.765 h - GPS - WOM - PNEUMATYKA
3
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2016 Километража 4765 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2013 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Тркала трактор
Година 2013 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 2011 Километража 5143 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
100.100 € UAH 4.544.000 UAH
Трактор гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Преден товарач преден товарач
Година 12/2006 Километража 12767 м/ч Сила
Казахстан, Komsomolets
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 12/2012 Километража 7723 м/ч Сила
Казахстан, Boscobel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 12/2010 Километража 8729 м/ч Сила
Казахстан, Boscobel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 12/2010 Километража 8809 м/ч Сила
Казахстан, Boscobel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 12/2010 Километража 10243 м/ч Сила
Казахстан, Boscobel
трактор гасеничар Challenger MT 875 E
1
Контактирајте го продавачот
236.900 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
Година Километража 3220 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2003 Километража 8500 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
173.000 €
Трактор гасеничар
Година 2010 Километража 10600 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
137.000 €
Трактор гасеничар
Година 2014 Километража 7600 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Трактор гасеничар
ISOBUS ISOBUS
Година 2008 Километража 9471 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
тркала трактор Challenger Challenger/FAE MT675C/MTM225
1
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 229.600 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 1900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
144.500 €
Трактор гасеничар
Година 2013 Километража 10600 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
144.000 € Со вклучен ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2008 Километража 6670 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Трактор гасеничар
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, смт.Демидівка
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2016 Километража 3900 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
119.000 € Со вклучен ДДВ
Трактор гасеничар
Година 2012 Километража 7310 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Трактор гасеничар
Година 2014 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 3 Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2008 Километража 40 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, с. Вузлове
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 5452 м/ч Сила
Германија, De-31188 Holle
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи