Филтри -

Трактори HTZ

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Трактори HTZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.204 € UAH 140.000 UAH
Тркала трактор
Година Километража Сила
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.917 €
Тркала трактор
Година 1990 Километража Сила
Украина, Плебанівка
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2018 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
5.500 US$ EUR ≈ 5.072 €
Мини трактор
Година Километража 1091 м/ч Сила
Украина, Дунаївці
тркала трактор HTZ 17221
1
Контактирајте го продавачот
37.760 € UAH 1.650.000 UAH
Тркала трактор
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.364 €
Тркала трактор
Година 1998 Километража Сила
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.349 €
Тркала трактор
Година 01/1990 Километража Сила
Украина
тркала трактор HTZ T-150 тркала трактор HTZ T-150
2
Контактирајте го продавачот
2.746 € UAH 120.000 UAH
Тркала трактор
Година Километража Сила
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
4.577 € UAH 200.000 UAH
Тркала трактор
Година 2002 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
тркала трактор HTZ Розпушувач під ХТЗ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ тркала трактор HTZ Розпушувач під ХТЗ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ
2
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Тркала трактор
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
тркала трактор HTZ Т-150К
1
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.611 €
Тркала трактор
Година 06/1997 Километража Сила
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.718 €
Тркала трактор
Година 01/1996 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
6.300 US$ EUR ≈ 5.810 €
Тркала трактор
Година 01/1996 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 922,30 €
Тркала трактор
Година 1987 Километража Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
3.150 US$ EUR ≈ 2.905 €
Тркала трактор
Година 1980 Километража Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
3.200 US$ EUR ≈ 2.951 €
Тркала трактор
Година 1980 Километража Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
7.300 US$ EUR ≈ 6.732 €
Тркала трактор
Година 2004 Километража Сила
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Тркала трактор
Евро Euro 2
Година 2006 Километража Сила
Украина, Тальне
тркала трактор HTZ ХТЗ Т-156
1
Контактирајте го продавачот
3.661 € UAH 160.000 UAH
Тркала трактор
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2011 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
4.100 US$ EUR ≈ 3.781 €
Тркала трактор
Година 07/1993 Километража 10000 км Сила
Украина, Гвардійське
Контактирајте го продавачот
8.009 € UAH 350.000 UAH
Тркала трактор
Година 1996 Километража 1 км Сила
Украина, Dobropillia
Контактирајте го продавачот
8.009 € UAH 350.000 UAH
Тркала трактор
Година 1996 Километража Сила
Украина, Dobropillia
Контактирајте го продавачот
1.700 US$ EUR ≈ 1.568 €
Тркала трактор
Година 1988 Километража Сила
Украина, Юрченкове
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 922,30 €
Тркала трактор
Година Километража Сила
Украина, Охиньки
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи