Филтри -

Трактори Zetor

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

84 огласа: Трактори Zetor

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1997 Километража Сила
Естонија, Kärstna
Контактирајте го продавачот
26.300 € PLN 115.000 PLN
Тркала трактор
Година 2009 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.210 € PLN 84.000 PLN
Тркала трактор
Година 1997 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
7.980 € PLN 34.900 PLN
Тркала трактор
Година 2007 Километража Сила
Полска, Wolsztyn
Контактирајте го продавачот
13.990 €
Тркала трактор
Година 12/1989 Километража 5200 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
27.210 € PLN 119.000 PLN
Тркала трактор
Година 11/2019 Километража 4370 м/ч Сила
Полска, Rybnik
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Носивост 4000 кг Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 04/2011 Километража 3710 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
26.240 € CZK 649.000 CZK
Тркала трактор
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2023 Километража Сила
Словачка, Radoľa
аукција 1.818 € SEK 20.500 SEK
Тркала трактор
Носивост 3560 кг
Година 1976 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
25.870 € NOK 295.000 NOK
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2013 Километража 1622 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Мини трактор
Година 1989 Километража 6748 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2008 Километража 11700 м/ч Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
15.550 € PLN 68.000 PLN
Тркала трактор
Година 1998 Километража 6090 м/ч Сила
Полска, Okonek
аукција 3.600 €
Мототрактор
Година 1990 Километража 2871 м/ч Сила
Романија, Tamaseni
Troostwijk Auctions
6 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
40.930 € PLN 179.000 PLN
Тркала трактор
Евро Euro 3
Година 07/2012 Километража 3660 м/ч Сила
Полска, Pułankowice
Контактирајте го продавачот
10.440 € NOK 119.000 NOK
Тркала трактор
Година 1983 Километража 2138 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
18.150 € CZK 449.000 CZK
Тркала трактор
Година 2006 Километража 1950 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2016 Километража 5339 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
22.680 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1983 Километража 856 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1972 Километража Сила
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
20.280 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1994 Километража 7358 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Тркала трактор
Година 1962 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
22.680 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 1989 Километража 870 км Сила
Словачка, Levice
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи