Филтри -

Тркала трактори HTZ

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Тркала трактори HTZ

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 1.700 € Без ДДВ
Година 1983 Километража Сила
Литванија, Utena
тркала трактор HTZ Т-150К
1
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.591 €
Година 06/1997 Километража Сила
Украина, Kustivtsi
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.200 US$ EUR ≈ 5.693 €
Година 01/1996 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
6.300 US$ EUR ≈ 5.785 €
Година 01/1996 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 918,30 €
Година 1987 Километража Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.480 €
Година 01/2005 Километража Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.887 €
Година 1990 Километража Сила
Украина, Плебанівка
Контактирајте го продавачот
7.300 US$ EUR ≈ 6.703 €
Година 2004 Километража Сила
Украина, Дунаївці
Контактирајте го продавачот
3.200 US$ EUR ≈ 2.938 €
Година 1980 Километража Сила
Украина, Доброводи
Контактирајте го продавачот
3.150 US$ EUR ≈ 2.893 €
Година 1980 Километража Сила
Украина, Доброводи
тркала трактор HTZ 17221
1
Контактирајте го продавачот
36.340 € UAH 1.650.000 UAH
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.770 €
Година 1992 Километража Сила
Украина, Варваро-Олександрівка
Контактирајте го продавачот
7.709 € UAH 350.000 UAH
Година 1996 Километража 1 км Сила
Украина, Dobropillia
Контактирајте го продавачот
7.709 € UAH 350.000 UAH
Година 1996 Километража Сила
Украина, Dobropillia
Контактирајте го продавачот
1.700 US$ EUR ≈ 1.561 €
Година 1988 Километража Сила
Украина, Юрченкове
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.336 €
Година 1998 Километража Сила
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 918,30 €
Година Километража Сила
Украина, Охиньки
тркала трактор HTZ 243К тркала трактор HTZ 243К тркала трактор HTZ 243К
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 1940 м/ч Сила
Украина, Кировоградский р-н,с Соколовское
тркала трактор HTZ ХТЗ Т-156
1
Контактирајте го продавачот
3.084 € UAH 140.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
3.084 € UAH 140.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Ічня
Контактирајте го продавачот
5.800 US$ EUR ≈ 5.326 €
Година 01/1990 Километража Сила
Украина
тркала трактор HTZ T-150 тркала трактор HTZ T-150
2
Контактирајте го продавачот
2.643 € UAH 120.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Петрашовка
Контактирајте го продавачот
4.405 € UAH 200.000 UAH
Година 2002 Километража Сила
Украина, Zolotonosha
тркала трактор HTZ Розпушувач під ХТЗ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ тркала трактор HTZ Розпушувач під ХТЗ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ
2
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи