Филтри -

Тркала трактори New Holland

Резултати од пребарување: 702 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

702 огласа: Тркала трактори New Holland

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.084 €
Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 1480 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
87.416 €
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, At-3311 Zeillern
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража 7370 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.353 €
Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 90 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
тркала трактор New Holland T 8020
1
Контактирајте го продавачот
49.700 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2009 Километража 9859 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Брзина 50 км/ч
Година 2015 Километража 4083 м/ч Сила
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година 2007 Километража 7474 м/ч Сила
Полска, Jabłonna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 42 км/ч
Година 2003 Километража 5100 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 42 км/ч
Година 2003 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 520 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Брзина 40 км/ч
Година Километража 1108 м/ч Сила
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Брзина 50 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS
Година 08/2018 Километража 1937 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Брзина 50 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 11/2023 Километража 17 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Брзина 50 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 11/2016 Километража 5727 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Брзина 50 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS
Година 12/2022 Километража 267 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 08/2011 Километража 5117 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Брзина 50 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 11/2013 Километража 5133 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 11/2010 Километража 13217 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Брзина 50 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 11/2012 Километража 6570 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
49.530 € PLN 211.000 PLN
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
57.345 €
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 2030 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 2002 Километража 3477 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.750 €
Година Километража 13602 м/ч Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 2818 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 702 огласа
Прикажи
Претплати се