Филтри -

Тркала трактори Zetor

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

83 огласа: Тркала трактори Zetor

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
29.090 € PLN 124.000 PLN
Година 11/2019 Километража 4370 м/ч Сила
Полска, Rybnik
Контактирајте го продавачот
26.230 € CZK 649.000 CZK
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.780 € SEK 125.000 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Almaty
ТОО Meridian Systems
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Almaty
ТОО Meridian Systems
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Година Километража 7358 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Брзина 40 км/ч
Година 2016 Километража 5339 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
тркала трактор Zetor 7245 тркала трактор Zetor 7245 тркала трактор Zetor 7245
3
Контактирајте го продавачот
11.070 € PLN 47.200 PLN
Година 1986 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
24.600 €
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Suchá Hora
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Словачка, Radoľa
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 12/1983 Километража 856 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
19.700 € PLN 84.000 PLN
Година 1997 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
26.980 € PLN 115.000 PLN
Година 2009 Километража 2200 м/ч Сила
Полска, Damasławek
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 08/1993 Километража 3781 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
32.490 € PLN 138.500 PLN
Година 2014 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 2/1989 Километража 870 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 1986 Километража 217 м/ч Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Преден товарач преден товарач
Година 2017 Километража 2707 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
10.330 € NOK 119.000 NOK
Преден товарач преден товарач
Година 1983 Километража 2138 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Година 1973 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
аукција 33.640 € DKK 251.000 DKK
Година 2013 Километража 5577 км Сила
Данска, Nordsjælland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи