Филтри -

Влечени прскалки

Резултати од пребарување: 483 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

483 огласа: Влечени прскалки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Капацитет 48 ха/час Ширина на опфаќање 28 м Работна брзина 15 км/ч
Година 2014 Километража Суспензија
Украина
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Капацитет 40 ха/час Капацитет 520 л/мин Капацитет на резервоар 5600 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 12 км/ч
Година 2009 Километража Суспензија пневматски/пневматски
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.270 € PLN 95.000 PLN
Капацитет на резервоар 1300 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2017 Километража Суспензија
Полска, Grabica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Суспензија
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 1700 л Работна брзина 1.6 км/ч
Година 2023 Километража Суспензија
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
19.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 4 км/ч
Година 2013 Километража Суспензија
Украина, смт. Чабаны
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Суспензија
Украина, Миколаїв
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар 3300 л Ширина на опфаќање 24 м ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
30.480 € UAH 1.309.000 UAH
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24.28 м
Година 2023 Километража Суспензија хидраулично
Украина
Контактирајте го продавачот
11.080 € UAH 476.000 UAH
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2023 Километража Суспензија хидраулично
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 01/2024 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 12 ха/час Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2024 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 01/2024 Километража Суспензија
Украина, пгт Новоселки
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2700 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2012 Километража Суспензија
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 23.98776 м
Година 2003 Километража Суспензија
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1999 Километража Суспензија
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
25.610 € UAH 1.100.000 UAH
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, Bohuslav
Контактирајте го продавачот
47.380 € UAH 2.035.000 UAH
Капацитет 16.8 ха/час Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Bohuslav
Контактирајте го продавачот
23.520 € UAH 1.010.000 UAH
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 6 км/ч
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, Bohuslav
Контактирајте го продавачот
30.380 € UAH 1.305.000 UAH
Капацитет 16.8 ха/час Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 28 м Работна брзина 6 км/ч
Година 2023 Километража Суспензија пневматски/пневматски
Украина, Bohuslav
нови влечена прскалка Unia TOP 1200 Rex E
1
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 1350 л
Година Километража Суспензија
Германија, Itterbeck
нови влечена прскалка Kverneland RAU KVERNELAND Explorer A
1
Контактирајте го продавачот
41.075 €
Година нов Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.950 US$ EUR ≈ 13.790 €
Ширина на опфаќање 28 м
Година 2013 Километража Суспензија
Украина, Гнильче
Контактирајте го продавачот
13.040 € UAH 560.000 UAH
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2023 Километража Суспензија хидраулично
Украина
Контактирајте го продавачот
9.430 € UAH 405.000 UAH
Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2023 Километража Суспензија хидраулично
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 483 огласа
Прикажи
Претплати се