Филтри -

Влечени прскалки Amazone

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Влечени прскалки Amazone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Капацитет 40 ха/час Капацитет 520 л/мин Капацитет на резервоар 5600 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 12 км/ч
Година 2009 Километража Суспензија пневматски/пневматски
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Суспензија
Украина, Миколаїв
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Капацитет 380 л/мин Ширина на опфаќање 27 м
Година 2024 Километража Суспензија
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Година 1993 Километража Суспензија
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2001 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 27 м
Година 2004 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 21.200 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2009 Километража Суспензија
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 6200 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2013 Километража 1172 м/ч Суспензија
Латвија, Riga
влечена прскалка Amazone Holder Spritzen
1
Контактирајте го продавачот
300 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Суспензија
Германија, Altenstadt-Lindheim
нови влечена прскалка Amazone FDC агрегат для внесення рідких добрив нови влечена прскалка Amazone FDC агрегат для внесення рідких добрив
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
3.263 € UAH 140.000 UAH
Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2010 Километража Суспензија
Украина, Ямпіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 28 м ISOBUS ISOBUS
Година 2021 Километража Суспензија
Полска, Gdańsk
влечена прскалка Amazone UX 3200
1
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 27 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража Суспензија
Германија, Bersenbrück-Ahausen
нови влечена прскалка Amazone UG 3000 24м. Акция!!! нови влечена прскалка Amazone UG 3000 24м. Акция!!! нови влечена прскалка Amazone UG 3000 24м. Акция!!!
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 250 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2012 Километража Суспензија
Украина, Безуглівка
влечена прскалка Amazone UX 3200 влечена прскалка Amazone UX 3200 влечена прскалка Amazone UX 3200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2013 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 15 км/ч
Година 2012 Километража Суспензија
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
18.760 € PLN 80.000 PLN
Година 2007 Километража Суспензија
Полска, Sieńsk
Контактирајте го продавачот
4.000 US$ EUR ≈ 3.689 €
Капацитет на резервоар 4500 л Ширина на опфаќање 24 м Работна брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража Суспензија пружина/пружина
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 24 м ISOBUS ISOBUS
Година 2018 Километража Суспензија
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Суспензија
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Капацитет на резервоар 6200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2021 Километража 370 м/ч Суспензија
Латвија, Brankas, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2010 Километража 1366 м/ч Суспензија
Латвија, Brankas, Jelgavas Novads
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се