Филтри -

Влечени прскалки Biardzki

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Влечени прскалки Biardzki

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Контактирајте го продавачот
20.350 € PLN 89.000 PLN
Капацитет 222 л/мин Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
21.040 € PLN 92.000 PLN
Капацитет 222 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.580 € PLN 76.900 PLN
Капацитет 170 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.270 € PLN 66.800 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.010 € PLN 70.000 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
17.150 € PLN 75.000 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
16.230 € PLN 71.000 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
15.730 € PLN 68.800 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.830 € PLN 56.100 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.560 € PLN 59.300 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
14.770 € PLN 64.600 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.510 € PLN 54.700 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
13.560 € PLN 59.300 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
12.320 € PLN 53.900 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 2000/15 CALABRIA HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
10.630 € PLN 46.500 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 2000/12 P-329/33
1
Контактирајте го продавачот
7.774 € PLN 34.000 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 2000/18 P-329/35
1
Контактирајте го продавачот
8.552 € PLN 37.400 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 2000/15 P-329/34
1
Контактирајте го продавачот
8.209 € PLN 35.900 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 2000 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 1500/18 P-329/30
1
Контактирајте го продавачот
8.072 € PLN 35.300 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 1500/12 P-329/28
1
Контактирајте го продавачот
7.431 € PLN 32.500 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 1500/15 CALABRIA HYDRO
1
Контактирајте го продавачот
10.150 € PLN 44.400 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
нови влечена прскалка Biardzki 1500/15 P-329/29
1
Контактирајте го продавачот
7.729 € PLN 33.800 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1500 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
9.192 € PLN 40.200 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
6.402 € PLN 28.000 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 12 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
7.592 € PLN 33.200 PLN
Капацитет 150 л/мин Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2024 Километража Суспензија
Полска, Nowa Dąbia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи