Филтри -

Влечени прскалки Hardi

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

36 огласа: Влечени прскалки Hardi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Суспензија
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража Суспензија
Германија, Harsum
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.790 €
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2009 Километража Суспензија
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2009 Километража Суспензија
Латвија, Riga
влечена прскалка Hardi COMMANDOR 7000I влечена прскалка Hardi COMMANDOR 7000I
2
Контактирајте го продавачот
28.630 € UAH 1.300.000 UAH
Капацитет на резервоар 7000 л Ширина на опфаќање 36 м
Година 2014 Километража Суспензија
Украина, Hoshcha
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2014 Километража Суспензија
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 1999 Километража Суспензија
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2002 Километража Суспензија
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 4100 л Ширина на опфаќање 41 м Работна брзина 25 км/ч
Година 08/2004 Километража Суспензија
Бугарија, Kubrat
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Ширина на опфаќање 24 м
Година 1997 Километража Суспензија
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Капацитет на резервоар 2800 л Ширина на опфаќање 18 м Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2006 Километража Суспензија
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2010 Километража Суспензија
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Капацитет на резервоар 4400 л Ширина на опфаќање 32 м
Година 03/2007 Километража Суспензија
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 21 м
Година Километража Суспензија
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
6.067 € PLN 26.000 PLN
Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2000 Километража Суспензија
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
6.534 € PLN 28.000 PLN
Капацитет на резервоар 2800 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2000 Километража Суспензија
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2016 Километража Суспензија
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Капацитет 3860 ха/час Капацитет 194 л/мин Капацитет на резервоар 2500 л Ширина на опфаќање 18 м
Година 2016 Километража Суспензија
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2016 Километража Суспензија
Естонија, Lohkva küla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 280 л/мин Капацитет на резервоар 3000 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2023 Километража Суспензија
Украина, Васильківський р-он
нови влечена прскалка Hardi RANGER
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Суспензија
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Суспензија
Данска, Bevtoft
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 02/2009 Километража Суспензија
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
аукција 703,70 € DKK 5.250 DKK
Капацитет на резервоар 2400 л Ширина на опфаќање 21 м
Година 1992 Километража Суспензија
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 4000 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2011 Километража Суспензија
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар 2800 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2003 Километража Суспензија
Романија, Borș
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи