Филтри -

Влечни распрскувачи на ѓубриво

Резултати од пребарување: 175 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

175 огласа: Влечни распрскувачи на ѓубриво

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 7001, 7 кубів, в наявності влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 7001, 7 кубів, в наявності влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 7001, 7 кубів, в наявності
3
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.340 €
Зафатнина 7 м³ Ширина на опфаќање 30 м Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 30 км/ч Тип за трактор
Година 2001 Километража Носивост 7000 кг
Украина
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Носивост
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2021 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година Километража Носивост
Холандија, Rheden
аукција 395,40 € SEK 4.600 SEK
Тип за трактор
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2017 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1986 Километража Носивост
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 1500 м³ Ширина на опфаќање 24 м Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
1.984 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.984 € Без ДДВ
Тип за трактор
Година Километража Носивост
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.984 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2003 Километража Носивост
Германија, Schierling
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година Километража Носивост
Австрија, Hinzenbach
нови влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-TS 10001 ProfisPro
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10000 м³ Ширина на опфаќање 54 м Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2006 Километража Носивост
Германија, 17094 Pragsdorf
нови влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 5500 И 8200 АКЦИЯ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Зафатнина 8200 м³ Ширина на опфаќање 36.52 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2014 Километража Носивост
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
аукција 5.227 € DKK 39.000 DKK
Година 1986 Километража Носивост
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
23.990 €
Ширина на опфаќање 36 м Тип за трактор
Година 2006 Километража Носивост
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
46.510 € PLN 202.000 PLN
Зафатнина 9.5 м³ Работна брзина 40 км/ч Тип за мотор-култиватор
Година 2022 Километража Носивост
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.010 €
Зафатнина 8.2 м³ Ширина на опфаќање 3.45 м
Година 07/2014 Километража Носивост
Белорусија, Минская область
влечен распрскувач на ѓубриво Bogballe CII2000 влечен распрскувач на ѓубриво Bogballe CII2000 влечен распрскувач на ѓубриво Bogballe CII2000
3
Контактирајте го продавачот
2.066 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
аукција 206,30 € SEK 2.400 SEK
Година Километража Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 175 огласа
Прикажи
Претплати се