Филтри -

Влечни распрскувачи на ѓубриво Amazone

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

31 огласа: Влечни распрскувачи на ѓубриво Amazone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
нови влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 5500 И 8200 АКЦИЯ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Kyiv
нови влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-TS 10001 ProfisPro
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10000 м³ Ширина на опфаќање 54 м Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2024 Километража Носивост
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.170 €
Зафатнина 8.2 м³ Ширина на опфаќање 3.45 м
Година 07/2014 Километража Носивост
Белорусија, Минская область
аукција 11.380 € SEK 132.400 SEK
Година 2005 Километража 781 м/ч Носивост
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 8200
1
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Носивост
Романија
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2003 Километража Носивост
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 85 кс
Година 2013 Километража Носивост 8200 кг
Украина, Безуглівка
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZBG-6000 влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZBG-6000
2
Контактирајте го продавачот
5.562 € UAH 240.000 UAH
Ширина на опфаќање 24 м
Година 2008 Километража Носивост 6000 кг
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
25.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Ternopil
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 7001, 7 кубів, в наявності влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 7001, 7 кубів, в наявності влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZG-B 7001, 7 кубів, в наявності
3
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.160 €
Зафатнина 7 м³ Ширина на опфаќање 30 м Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 30 км/ч Тип за трактор
Година 2001 Километража Носивост 7000 кг
Украина
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин Тип за трактор
Година 2008 Километража 2000 м/ч Носивост 2000 кг
Украина, Hlobyne
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone РМД-3000 влечен распрскувач на ѓубриво Amazone РМД-3000 влечен распрскувач на ѓубриво Amazone РМД-3000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 3 м³ Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 2016 Километража Носивост
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Зафатнина 8200 м³ Ширина на опфаќање 36.52 м Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2014 Километража Носивост
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Носивост
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2001 Километража Носивост
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Година 1995 Километража Носивост
Украина, Теплик
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone Wapnowanie pól
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Полска, Bolechowice
влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZGB 5500 влечен распрскувач на ѓубриво Amazone ZGB 5500
2
Контактирајте го продавачот
26.240 € PLN 112.000 PLN
Зафатнина 5.5 м³
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година Километража Носивост
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 3000 м³ Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Носивост 3000 кг
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
14.030 € PLN 59.900 PLN
Зафатнина 5.5 м³ Тип за трактор
Година 2007 Километража Носивост
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2012 Километража 937 м/ч Носивост
Латвија, Brankas, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 36 м Тип за трактор
Година 2006 Километража Носивост
Холандија, Helmond
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 7 м³ Ширина на опфаќање 24 м
Година 2003 Километража Носивост
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
27.400 €
Ширина на опфаќање 48 м
Година 2011 Километража Носивост
Германија, Splietsdorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи