Филтри -

Влечни распрскувачи на ѓубриво Rauch

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Влечни распрскувачи на ѓубриво Rauch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 36 м Потребна сила на трактор 80 кс Тип за трактор
Година 2023 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2017 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Година Километража Носивост
Романија, Jud. CONSTANŢA
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Тип за трактор
Година Километража Носивост
Германија, Kunde
влечен распрскувач на ѓубриво Rauch Großflächenstreuer TWS 7000 влечен распрскувач на ѓубриво Rauch Großflächenstreuer TWS 7000
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
49.990 €
Година Километража Носивост
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2000 Километража Носивост
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
23.990 €
Ширина на опфаќање 36 м Тип за трактор
Година 2006 Километража Носивост
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Ширина на опфаќање 36 м
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Зафатнина 7 м³ Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража Носивост 7000 кг
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Тип за трактор
Година Километража Носивост
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 42 м
Година 2017 Километража Носивост
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 3200 м³
Година 2010 Километража Носивост
Германија, Sonnenwalde
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Велике Колодно
Контактирајте го продавачот
66.800 €
Година 2018 Километража Носивост
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година Километража Носивост
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Зафатнина 6 м³ Ширина на опфаќање 36 м
Година 2008 Километража Носивост
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
22.040 € PLN 94.000 PLN
Година 2012 Километража Носивост
Полска, Bolesławiec
влечен распрскувач на ѓубриво Rauch Axis 30.1 влечен распрскувач на ѓубриво Rauch Axis 30.1 влечен распрскувач на ѓубриво Rauch Axis 30.1
3
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 922,20 €
Ширина на опфаќање 27 м
Година 2013 Километража Носивост
Украина, Lutsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се