Филтри -

Влечни силажни комбајни

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Влечни силажни комбајни, силажо машини

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечен силажен комбајн JF FDT 150
1
Контактирајте го продавачот
2.352 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.751 € GBP 1.500 GBP
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови влечен силажен комбајн Çelmak FIXED CORN SILAGE HARVESTER (F-CH 65) нови влечен силажен комбајн Çelmak FIXED CORN SILAGE HARVESTER (F-CH 65)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 12 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 45 т/ч Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
аукција 60,06 € SEK 700 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Voss
Контактирајте го продавачот
аукција 1.888 € SEK 22.000 SEK
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Шведска, Stora Skedvi
нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275) нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275) нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 4 Капацитет 100 т/ч Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 7 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3 Капацитет 60 т/ч Потребна сила на трактор 175 кс Работна брзина 7 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Капацитет 20 т/ч Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 650 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Капацитет 45 т/ч Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 4 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Innlandet
Контактирајте го продавачот
5.862 € PLN 25.000 PLN
Капацитет 49 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.2 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
аукција 1.200 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Kelmė
нови влечен силажен комбајн
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 70 т/ч Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 7 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн  Patoz Makinesi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, NEVŞEHİR/ACIGÖL
Контактирајте го продавачот
2.200 US$ EUR ≈ 2.029 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.582 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
101.500 € UZS 1.400.000.000 UZS
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
849 €
Година 1979 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Møre og Romsdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се