Филтри -

Влечни силажни комбајни Junkkari

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Влечни силажни комбајни Junkkari

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Møre og Romsdal

Други марки во делот "Влечни силажни комбајни"

Контактирајте го продавачот
2.200 US$ EUR ≈ 2.021 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.800 US$ EUR ≈ 2.572 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
влечен силажен комбајн Rostselmash Sterh КСД-2.0 влечен силажен комбајн Rostselmash Sterh КСД-2.0
2
Контактирајте го продавачот
2.646 € UAH 120.000 UAH
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ревбинцы
Контактирајте го продавачот
102.000 € UZS 1.400.000.000 UZS
Година Километража Ширина на опфаќање
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
1.367 € SEK 15.900 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
нови влечен силажен комбајн
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн Çelmak
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Капацитет 20 т/ч Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 10 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 0.65 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн Çelmak
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 21 Капацитет 16 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Работна брзина 10 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн Çelmak
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Капацитет 100 т/ч Потребна сила на трактор 220 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
влечен силажен комбајн JF FCT 110
1
Контактирајте го продавачот
2.066 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
нови влечен силажен комбајн  Patoz Makinesi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, NEVŞEHİR/ACIGÖL
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Aust-Agder
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Германија, Cloppenburg
влечен силажен комбајн JF FDT 150
1
Контактирајте го продавачот
2.352 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
влечен силажен комбајн Record 7272
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Rogaland
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Rogaland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи