Филтри -

Влечни силажни комбајни Orshaagroprommash

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Влечни силажни комбајни Orshaagroprommash

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање

Други марки во делот "Влечни силажни комбајни"

Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
аукција 177,40 € SEK 2.000 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, Konya
нови влечен силажен комбајн Celikel ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы двухрядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Узбекистан, Tashkent
нови влечен силажен комбајн Celikel  ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы однорядный
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 40 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.5 м
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Forlì
Контактирајте го продавачот
1.781 € GBP 1.500 GBP
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
1.781 € GBP 1.500 GBP
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X нови влечен силажен комбајн Fimaks MC10X
3
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Година 2017-11-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mijnsheerenland
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
Контактирајте го продавачот
1.410 € SEK 15.900 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
4.566 € UAH 200.000 UAH
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
нови влечен силажен комбајн  Patoz Makinesi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, NEVŞEHİR/ACIGÖL
влечен силажен комбајн Forhøster
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Innlandet
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Trøndelag
влечен силажен комбајн Rostselmash Sterh КСД-2.0 влечен силажен комбајн Rostselmash Sterh КСД-2.0
2
Контактирајте го продавачот
2.740 € UAH 120.000 UAH
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ревбинцы
влечен силажен комбајн Fimaks влечен силажен комбајн Fimaks
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, MUN. CODLEA
Контактирајте го продавачот
12.790 € UAH 560.000 UAH
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
аукција 650 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Trakai
влечен силажен комбајн JF FCT 110
1
Контактирајте го продавачот
2.066 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Rogaland
влечен силажен комбајн JF FDT 150
1
Контактирајте го продавачот
2.352 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
1.781 € GBP 1.500 GBP
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи