Филтри -

Влечни силажни комбајни од Турција

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

17 огласа: Влечни силажни комбајни од Турција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година Километража Ширина на опфаќање 1.25 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
нови влечен силажен комбајн  Patoz Makinesi
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција, NEVŞEHİR/ACIGÖL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови влечен силажен комбајн Çelmak FIXED CORN SILAGE HARVESTER (F-CH 65) нови влечен силажен комбајн Çelmak FIXED CORN SILAGE HARVESTER (F-CH 65)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 12 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 45 т/ч Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275) нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275) нови влечен силажен комбајн Çelmak FOUR ROW,SEQUENCE FREE GRASS & CORN SILAGE HARVESTER (SF-CH-275)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 4 Капацитет 100 т/ч Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 7 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3 Капацитет 60 т/ч Потребна сила на трактор 175 кс Работна брзина 7 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Капацитет 20 т/ч Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 8 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 650 м
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Капацитет 45 т/ч Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 4 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 3
Година Километража Ширина на опфаќање 210 м
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
нови влечен силажен комбајн
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 70 т/ч Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 7 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн Çelmak
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 21 Капацитет 16 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Работна брзина 10 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн Çelmak
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Капацитет 20 т/ч Потребна сила на трактор 50 кс Работна брзина 10 км/ч Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 0.65 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Капацитет 15 т/ч Потребна сила на трактор 45 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
нови влечен силажен комбајн Çelmak
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 12 Капацитет 100 т/ч Потребна сила на трактор 220 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Турција, BALIKESİR/KARESİ
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи