Филтри -

Запчести фрези

Резултати од пребарување: 260 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

260 огласа: Запчести фрези

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Тип Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
519,20 € ARS 500.000 ARS
Година 2007 Тип Ширина на опфаќање
Аргентина, San Francisco
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 3.3 м
Романија, BIHOR
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 45 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3.3 м
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
запчеста фреза Howard HK 32 запчеста фреза Howard HK 32
2
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 1998 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Година 2003 Тип Ширина на опфаќање
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
аукција 94,38 € SEK 1.100 SEK
Година Тип Ширина на опфаќање 7.6 м
Шведска, Väse
Контактирајте го продавачот
445,50 € PLN 1.900 PLN
Година 1999 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање 6 м
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Година 1980 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
12.720 € PLN 54.260 PLN
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 1 мм Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2024 Тип Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Ciechanów
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
25.640 € UAH 1.100.000 UAH
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 21 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Година 1988 Тип Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
запчеста фреза Agristal CBP запчеста фреза Agristal CBP запчеста фреза Agristal CBP
3
Контактирајте го продавачот
7.245 € PLN 30.900 PLN
Година 2022 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.7 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
1.383 € PLN 5.900 PLN
Година 2023 Тип Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
аукција 402,10 € DKK 3.000 DKK
Година Тип Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Тип Ширина на опфаќање
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
5.381 € PLN 22.950 PLN
Број на редови 20 Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 4.5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 9 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
3.916 € PLN 16.700 PLN
Број на редови 20 Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 4 ха/час Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
2.329 € PLN 9.935 PLN
Број на редови 20 Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 5.3 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
1.186 € PLN 5.060 PLN
Број на редови 20 Длабочина на обработка 120 мм Капацитет 2.5 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Тип за трактор Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Nowa Dąbia
Контактирајте го продавачот
10.330 €
Година 2022 Тип Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
69,93 € UAH 3.000 UAH
Година Тип Ширина на опфаќање
Украина, Вінницький р-он., с.Тиврів
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 260 огласа
Прикажи
Претплати се