Филтри -

Земјоделски валјаци

Резултати од пребарување: 706 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

706 огласа: Земјоделски валјаци

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Број на прстени Ширина на опфаќање
земјоделски валјак Los Antonios RPH.95 земјоделски валјак Los Antonios RPH.95
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 250 кс
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Шпанија, Tauste
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Година 1995 Број на прстени Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.850 €
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
аукција 88,71 € SEK 1.000 SEK
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Шведска, Olofström
земјоделски валјак Lemken LEMKEN VARIOPAKC 2,8 м земјоделски валјак Lemken LEMKEN VARIOPAKC 2,8 м
2
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
аукција 10.910 € SEK 123.000 SEK
Година 2017 Број на прстени Ширина на опфаќање
Шведска, Vena
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Година 2016 Број на прстени Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
5.671 € PLN 24.800 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2024 Број на прстени 1 Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Barszcze, Podlaskie
DC Sp. z o.o.
1 година на Agronetto
нови земјоделски валјак LV 3 нови земјоделски валјак LV 3
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 07/2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Чехија
Контактирајте го продавачот
5.548 € UAH 243.000 UAH
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кропивницький
нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 300 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 300 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 300
3
Контактирајте го продавачот
10.450 €
Година 2024 Број на прстени Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Cloppenburg
нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 500 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 500 нови земјоделски валјак Kerner X-CUT 500
3
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Година 2024 Број на прстени Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
8.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Број на прстени Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
570,80 € UAH 25.000 UAH
Година 10/2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Украина, Дніпро́
нови земјоделски валјак Dal-Bo MINIMAX 630X55
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година 2003 Број на прстени Ширина на опфаќање 9.2 м
Германија, Prenzlau
земјоделски валјак Cita tehnika Plojboy 2000 земјоделски валјак Cita tehnika Plojboy 2000
2
Контактирајте го продавачот
2.822 € Без ДДВ
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 2 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
земјоделски валјак Lemken VARIOPAKC 2,8 м земјоделски валјак Lemken VARIOPAKC 2,8 м
2
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Kyiv
аукција 8,87 € SEK 100 SEK
Година Број на прстени Ширина на опфаќање 1.8 м
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
нови земјоделски валјак Expom TYTAN PLUS 6,3 - CAMBRIDGE 530 нови земјоделски валјак Expom TYTAN PLUS 6,3 - CAMBRIDGE 530 нови земјоделски валјак Expom TYTAN PLUS 6,3 - CAMBRIDGE 530
3
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање 6.3 м
Словачка
земјоделски валјак ZEI ZUKOWO UPN 13
1
Контактирајте го продавачот
3.790 € Без ДДВ
Година 2013 Број на прстени Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Meppen-Versen
нови земјоделски валјак Poljoprivredni valjak za zemlju L2500 Megas
1
Контактирајте го продавачот
640 € Без ДДВ
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Хрватска, Gostović
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 706 огласа
Прикажи