Филтри -

Земјоделски валјаци Agro-Factory

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Земјоделски валјаци Agro-Factory

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Број на прстени Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
3.029 € PLN 13.000 PLN
Година 2022 Број на прстени Ширина на опфаќање 3.4 м
Полска, Jedwabne
нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivacionen valyak GROM CAMBRIDGE нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivacionen valyak GROM CAMBRIDGE
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivační válec GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kweekwals нови земјоделски валјак Agro-Factory Kultivační válec GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kweekwals
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Контактирајте го продавачот
8.458 € PLN 36.300 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO kultivavimo volas
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Rullo di coltivazione GROM CAMBRIDGE / RHolό kalliέrhgeiaς нови земјоделски валјак Agro-Factory  Rullo di coltivazione GROM CAMBRIDGE / RHolό kalliέrhgeiaς
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO kweekwals
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS shaft нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS shaft
2
Контактирајте го продавачот
2.516 € PLN 10.800 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Puits Cambridge UNIVERS / Hřídel Cambridge UNIVERS
1
Контактирајте го продавачот
2.516 € PLN 10.800 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Cambridge UNIVERS shaft
1
Контактирајте го продавачот
2.516 € PLN 10.800 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rouleau de culture Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rullo di coltivazione Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rolă de cultivare Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  Cambridge TRIO valjak za uzgoj / Cambridge TRIO odlingsvals
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Valyak za kultivirane Cambridge TRIO
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory  GROM CAMBRIDGE Kulturwalze / Rouleau de culture GROM CAMBRIDGE нови земјоделски валјак Agro-Factory  GROM CAMBRIDGE Kulturwalze / Rouleau de culture GROM CAMBRIDGE
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO cultivation roller
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge TRIO Kulturwalze
1
Контактирајте го продавачот
2.831 € PLN 12.150 PLN
Потребна сила на трактор 60 кс
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS hriadeľ / Axul Cambridge UNIVERS нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS hriadeľ / Axul Cambridge UNIVERS нови земјоделски валјак Agro-Factory Cambridge UNIVERS hriadeľ / Axul Cambridge UNIVERS
3
Контактирајте го продавачот
2.516 € PLN 10.800 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
нови земјоделски валјак Agro-Factory Rola de cultivare GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kultivavimo нови земјоделски валјак Agro-Factory Rola de cultivare GROM CAMBRIDGE / GROM CAMBRIDGE kultivavimo
2
Контактирајте го продавачот
7.130 € PLN 30.600 PLN
Година 2023 Број на прстени Ширина на опфаќање
Полска, Nądnia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи